O Nas - Ahoj Solina Bieszczady - Solina czarter wynajem jachtów

Dlaczego My?
Z bogatym zapleczem oraz wyposażeniem. Na wynajem jachtów w Ahoj Solina składa się wyposażenie:

roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu, parking, instalacja elektryczna, tent, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe, apteczka, gaśnica, ubezpieczenie OC, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, naładowany akumulator, oświetlenie elektryczne, gniazdko ładowania telefonu

Zajmując się czarterem na zalewie Solińskim, posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze turystów pragnących zapoznać się z przyrodą Bieszczad. Zalew Soliński podlega pewnym restrykcją, tzn. zakaz pływania z silnikami spalinowymi - co dla turystów nie pozostaje bez uwagi jedną z opcją jest solina-czarter-jachtow.pl Wszystkie czarterowane jachty są w pełni bezpieczne: szczelne i 100 % niezawodne, okresowe przeglądy z wymianą uszczelek to rutyna.
Image
Image

O Nas

Co oferujemy?
Oferuję Ci czarter jachtów na Zalewie Solińskim, jednym z najpiękniejszych zalewów w Polsce. Zachęcam do podziwiania tego wyjątkowego zakątka Bieszczad z jachtu Antila 24 oraz Maxus 24 Evo, uwaga nowość w tym sezonie, całkowicie nowy, w tym sezonie pierwszy raz zwodowany jacht Solina 27.

Maxus 24Evo to zdobywca głównej nagrody Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2015 – ZŁOTY MEDAL TARGÓW oraz TYTUŁ CHAMPIONA JACHTINGU 2016.

Maxus evo 24 jest drugim jachtem z linii evo i nowością sezonu 2016. Nowoczesna linia kadłuba, funkcjonalność i stylistyka serii evo zostały sprawdzone w ubiegłorocznej premierze – Maxusie 26, który już po pierwszej prezentacji i serii niezależnych testów został hitem w kraju i na rynkach zagranicznych. Nowy Maxus evo 24 łączy zalety bardzo dobrej nautyki oraz komfortowego wnętrza. Warto również zwrócić uwagę na niespotykaną na jachtach tej wielkości wysokość stania, która w rejonie zejściówki wynosi aż 188 cm.

Antila 24 oraz Maxus 24 Evo  to wygodne i przestronne konstrukcje przy równocześnie jednej z największych szybkości żeglowania wśród turystycznych jednostek pływających. Antila 24 to nowoczesny 8 osobowy jacht turystyczny wyposażony we wszystko co potrzebne do spędzenia urlopu pod żaglami.

Przestronne wnętrze to: wygodne mieszkanie dla 8 osób, obszerny kambuz, oddzielona kabina WC, bardzo duża ilość bakist oraz jaskółek, duży wygodny kokpit, łatwy w obsłudze sprzęt pokładowy. Wszystko to zapewni największą satysfakcję z pływania jachtem Antilą 24 oraz Maxus 24 Evo.

Ahoj Solina to miejsce dla żeglarzy po Solinie. Czarter jachtów Solina to wyśmienite Solina 27, Antila 24, Maxus Evo 24, oferowane w najniższych cenach. Zapoznaj się z cennikiem Ahoj Solina www.ahojsolina.eu

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej: 693 469 402