Jachtem po Solinie - Turystyka

Ahoj Solina czarter jachtów gorąco zaprasza na żeglarstwo,  połączyć je możemy z turystyką pieszą oraz innymi atrakcjami.

Bieszczady oferują nam ogrom niezwykle ciekawych miejsc. Pływając jachtami po Solinie dotrzemy w miejsca z których możemy wyruszyć pieszo. Na jego brzegach powstało kilka ośrodków rekreacyjnych, a na zachodnim brzegu jeziora znajduje się znana miejscowość uzdrowiskowa Polańczyk. Na całym zbiorniku obowiązuje strefa ciszy (zakaz używania silników spalinowych), AHOJ SOLINA CZARTER JACHTÓW poprzez wyczarterowanie jachtów jest wspaniałym miejscem, nie tylko turystyki żeglarskiej, ale początkiem innych atrakcji.

Mimo iż zalew Solina nie należy do najłatwiejszych; wysokie brzegi, zmienność wiatru czy rozczłonkowanie tafli, przepiękne malownicze widoki BIESZCZAD rekompensują nam wszystkie niedogodności.  Na całym akwenie znajdziemy przystanie, aby móc uprawiać turystykę pieszą, czy sporty motorowe, których w Bieszczadach nie brakuje. Oczywiście oprócz Ahoj SOLINA CZARTER JACHTÓW, bardzo popularną rozrywką jest przejazd kładami czy przejażdżki konne. Zbiornik Soliński jest popularny wśród żeglarzy i kajakarzy ze względu na walory krajobrazowe i mniej „skomercjalizowany” charakter niż Jeziora Mazurskie. W BIESZCZADACH zaznasz błogiego spokoju.